Opinie o Nas

Plafoniery

Plafon sufitowy LED – nowoczesność i funkcjonalność na miarę Twoich potrzeb

 
Plafon sufitowy to innymi słowy oprawa lampy sufitowej, najczęściej zaprezentowana jako płaska forma z różnymi zdobieniami. Plafony uważane są za jedno z najbardziej uniwersalnych źródeł światła sufitowego, które świetnie dopełni wystrój niemal każdej przestrzeni.
 
Jednym z głównych atutów plafonów sufitowych jest fakt, że nie zajmują wiele miejsca na suficie, a przy tym oferują jasne, mocne światło. W związku z tym polecane są przede wszystkim do oświetlenia przedpokoju lub salonu o dużej powierzchni, który wymaga odpowiednio rozświetlenia.
 

W jakich miejscach sprawdzą się lampy sufitowe – plafony?

 
Obecnie na rynku znajdziemy bogaty asortyment plafonów LED, zróżnicowanych w zależności od rodzaju źródła światła, temperatury barwowej oraz materiału, z którego zostały wykonane. Tego typu rozwiązanie oświetleniowe świetnie prezentuje się między innymi w korytarzu nowoczesnego biurowca lub w przestrzeni open space, którą chcemy lepiej rozjaśnić.
 
Plafony LED to także idealny sposób na oświetlenie niskich i małych pomieszczeń, w których dysponujemy niewielką przestrzenią do zagospodarowania. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu nasze wnętrze nie tylko staje się odpowiednio oświetlone, ale także można je w optycznie powiększyć. Po plafony LED warto sięgnąć także w lokalach gastronomicznych, gdzie chcemy zachować estetykę pomieszczenia, a przy tym cieszyć się ciepłym światłem LED, które dodaje wnętrzu przytulności.
 

Plafoniery LED – zadbaj o oszczędność energii w swoim wnętrzu

 
Plafoniery LED uważane są za jedno z najbardziej energooszczędnych rozwiązań, dzięki któremu nasze wydatki na energię elektryczną mogą obniżyć się nawet o 80% w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Dzięki nim nie tylko płacimy mniej, ale także dbamy o ekologię – żarówki LED nie mają w swoim wnętrzu rtęci, która jest szkodliwa dla środowiska i dla człowieka. Co więcej, żarówki LED gwarantują żywotność sięgającą nawet do 50 000 godzin, w porównaniu do trwałości żarówek żarowych na poziomie zaledwie 2 000 godzin.