Opinie o Nas

Najazdówki

Lampy Najazdowe - Oprawa Najazdowa - Oświetlenie Najazdowe

 
Lampy najazdowe LED to funkcjonalne oświetlenie zewnętrzne, które z reguły wbudowywane jest w drogi dojazdowe do garażu lub domu. Stosuje się je także jako dekoracyjne oświetlenie chodnika prowadzącego do drzwi wejściowych, jak również na alejkach ogrodowych. Oprawy najazdowe wspaniale łączą w sobie walory użytkowe oraz atrakcyjną stylistykę, dzięki czemu zadbają o wyjątkowy klimat wokół naszej posesji.
 
Oświetlenie najazdowe LED marki Su-Ma dostępne w naszym sklepie Kupujledy.pl to gwarancja najwyższej jakości wykonania i bezawaryjnego działania przez wiele lat. Lampy, które oferujemy, charakteryzuje pełna odporność na kurz, wilgoć oraz duży nacisk. Proponujemy lampy z klasą ochrony IP67, co oznacza, że są odporne na działanie wszystkich niekorzystnych czynników zewnętrznych.
 

Oprawa najazdowa: jak możemy ją wykorzystać?

 
Oprawy najazdowe dają nam nieskończone możliwości w aranżacji przestrzeni wokół domu. Montując je bezpośrednio w chodniku, możemy subtelnie oświetlić podjazd, alejki ogrodowe, jak również ścieżkę do bramy wjazdowej. Ciekawym sposobem na wykorzystanie oświetlenia najazdowego jest także podświetlenie ściany budynku, muru lub ogrodzenia – w tym przypadku doskonale sprawdzą się lampy najazdowe z czujnikiem ruchu.
 
Warto pamiętać, że najazdówki zewnętrzne to rozwiązanie, po które warto sięgnąć nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale także w budynkach biurowych i usługowych. Jeżeli zależy nam na efektownym oświetleniu wyznaczonych miejsc parkingowych lub terenu wokół firmy, wystarczy, że dobierzemy odpowiednie oprawy najazdowe w wybranym kolorze, kształcie i rozmiarze.
 

Jakie wymogi powinno spełniać oświetlenie najazdowe?

 
Wybierając lampę najazdową, warto zwrócić uwagę, by posiadała ona wysoką ochronę IP – IP65, IP 67, a nawet IP68. W ten sposób możemy mieć pewność, że tego typu oświetlenie sprawdzi się w miejscach narażonych na zróżnicowane warunki pogodowe – kurz, wilgoć, kontakt z owadami, duże nasłonecznienie, śnieg oraz lód.