Opinie o Nas

Stojące

Lampa stojąca – modny detal, który odmieni każdą przestrzeń

 
Lampy stojące od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników nowoczesnych, stylowych wnętrz. Delikatne światło wydobywające się z lampy wspaniale rozświetla przestrzeń, wprowadzając do niej ciepły, przytulny klimat. Niezaprzeczalnym atutem lamp stojących jest przede wszystkim banalnie prosty montaż – wystarczy, że postawimy ją w wybranym miejscu i podłączymy ją do dowolnego gniazdka wtykowego.
 
W naszym asortymencie znaleźć można duży wybór różnorodnych lamp stojących LED, wyprodukowanych przez takie marki jak m.in. Argon, Estiluz, Grok Kandela, Ramko oraz Shilo. Oferujemy lampy podłogowe w różnym stylu – począwszy od klasycznych i tradycyjnych modeli, poprzez lampy nowoczesne i minimalistyczne, aż po te najbardziej funkcjonalne, które pełnią przede wszystkim funkcje użytkowe.
 

Lampa stojąca – jak wybrać tę idealną?

 
Najważniejszą kwestią jest podjęcie decyzji o tym, gdzie nasza lampa stojąca ma być postawiona. Z reguły umieszcza się ją w pobliżu sofy, fotela lub łóżka sypialnianego, by odpowiednio rozświetlić to miejsce, gdzie lubimy czytać książkę lub gazetę. Warto zatem zwrócić uwagę na styl, w jakim utrzymane są nasze meble i dobrać lampę tak, by współgrała z całą aranżacją.
 
Kolejnym ważnym czynnikiem jest długość kabla. My radzimy sięgać po lampy stojące z dłuższym kablem, co pozwala uniknąć sytuacji, w której mamy zbyt dużą odległość od gniazdka. Dobrym pomysłem jest wybór lampy podłogowej ze zintegrowanym światłem LED, by móc w ten sposób oszczędzić energię, a przy tym cieszyć się idealnie rozproszonym światłem. W przypadku lamp stojących warto zastanowić się także nad modelem z funkcją przyciemniania, by dopasować jasność do aktualnych warunków.
 

Modne i praktyczne lampy stojące

 
Zastanawiasz się, jaką lampę podłogową wybrać? W naszej ofercie znajdziesz klasyczne lampy stojące z długą podstawą i misternie wykonanym kloszem, a także lampy łukowe, z których światło pada od góry na wybrane przez nas miejsce. Proponujemy także designerskie lampy podłogowe, których światło kierowane jest w stronę sufitu. Wybór należy do Ciebie!