Opinie o Nas

Kompaktowe

Zasilacz Led Płaski

 
Zasilacz LED płaski to doskonała alternatywa dla tradycyjnego, dużego zasilacza modułowego lub zasilaczy hermetycznych. Sprawdza się w każdej instalacji LED, w której nie dysponujemy wystarczającym miejscem do montażu układu zasilającego. Zasilacze kompaktowe z reguły zamknięte są w plastikowej, solidnej obudowie, co jest świetnym rozwiązaniem np. w branży meblowej, w przemyśle, a także w oświetlaniu ulic i przestrzeni miejskich.
 
Płaskie zasilacze LED wyróżnia specyficzny wygląd – minimalistyczna obudowa, mała grubość, wysoka jakość wykonania. Wykorzystuje się je m.in. w instalacjach oświetleniowych w szafkach, szafach lub półkach. Ich niezaprzeczalnym atutem jest możliwość instalacji nawet na powierzchni drewnianej.
 

Czym wyróżniają się zasilacze LED płaskie?

 
W naszym sklepie internetowym Kupujledy.pl przygotowaliśmy duży wybór zasilaczy kompaktowych, które dają nam nieograniczone możliwości w tworzeniu nietuzinkowych kompozycji świetlnych z oświetleniem LED. Charakteryzuje je m.in. wysoki stopień zabezpieczeń zwarciowych, przeciążeniowych i termicznych. Posiadają one także II klasę izolacji, czyli dodatkowe wzmocnienie i ochronę przed dotykiem pośrednim oraz bezpośrednim.
 
W zależności od modelu, który wybierzemy, wysokość zasilacza płaskiego LED może wynosić zaledwie kilkanaście milimetrów. Zasilacze producenta Osram oraz Ledvance zróżnicowane są z uwagi na poziom stałego napięcia (12V lub 24V), a także łączną moc na poziomie od 6W do 180W. Każdy z nich spełnia najwyższe normy jakości oraz bezpieczeństwa, gwarantując wieloletnią niezawodność i zgodność z instalacją oświetleniową.
 

Zasilacz LED płaski z regulacją, czy bez?

 
Naszym klientom oferujemy różnego rodzaju niskonapięciowe zasilacze LED płaskie z opcją regulacji napięcia lub bez. Wybierając model regulowany, możemy swobodnie operować poziomem jasności oświetlenia i dopasowywać go do naszych potrzeb. W wielu przypadkach zakres regulacji wynosi od 30 aż do 100%.