Opinie o Nas

Biurkowe

Lampka biurkowa LED do domu i biura

 
Lampka biurkowa to obowiązkowy element wyposażenia każdego pokoju dziecięcego i domowego biura, które jest miejscem naszej codziennej pracy. Ten niewielki gadżet nie tylko świetnie ozdobi każde pomieszczenie, ale przede wszystkim oświetli te miejsca, do których dociera zbyt mało światła podczas pracy lub nauki.
 
W Kupujledy.pl przygotowaliśmy szeroki asortyment lampek biurkowych LED, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Oferujemy lampki takich marek jak ARGON, Estiluz, GROK, Kandela, RAMKO oraz SHILO. Bez względu na to, czy szukasz oświetlenia do wnętrza nowoczesnego, klasycznego, czy też przytulnego pokoju dziecięcego – u nas z pewnością znajdziesz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom.
 

Czym charakteryzuje się dobra lampka biurkowa?

 
Duży wybór lamp biurkowych sprawia, że decyzja o zakupie konkretnego modelu może okazać się trudniejsza, niż nam się to wydaje. Jednym z najważniejszych parametrów, które warto wziąć tu pod uwagę, jest sprawdzenie jasności lampy, a dokładnie ilości lumenów. Dobre lampki na biurko posiadają co najmniej 400 lumenów, dzięki czemu zapewniają nam odpowiednią widoczność podczas pracy. Kolejnym czynnikiem jest funkcja ściemniania, która umożliwia dostosowanie jasności oświetlenia do naszych potrzeb, co jest przydatne m.in. podczas pracy w nocy.
 
Jesteś miłośnikiem nowinek technologicznych? Świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie lampka biurkowa LED z dodatkowymi funkcjami, takimi jak m.in. ściemniacz dotykowy, dzięki któremu wyregulujesz jasność, a także port USB, który ułatwia ładowanie telefonu. Innym atutem może być zwiększona ilość przegubów, co umożliwia optymalizację kierunku padania światła na wybrane miejsca.
 

Lampki na biurko – jak je ustawiać?

 
Często zastanawiamy się, w jakim miejscu powinna być umieszczona lampka biurkowa LED. Otóż zasada jest prosta – osoby praworęczne stawiają lampkę po swojej lewej stronie, natomiast osoby leworęczne po prawej, by nie zasłaniały tym samym książki lub dokumentów.