Opinie o Nas

G9

Żarówka LED G9

 
Żarówki G9 to jedne z najpopularniejszych źródeł światła wykorzystywanych w branży oświetleniowej. Charakteryzuje je specyficzna budowa – są niewielkie i posiadają trzonek wtykowy G9, zwany także trzonkiem sztyftowym. Żarówki LED G9 przeznaczone są do pracy przy stałym napięciu sieciowym 230V. Ich mały rozmiar i niska moc znamionowa sprawiają, że świetnie sprawdzają się w nowoczesnych oprawach i żyrandolach, a także w oświetleniu dekoracyjnym w hotelu lub sklepie.
 
W naszej ofercie dostępne są żarówki G9 LED takich marek jak LEDVANCE, OXYLED i PHILIPS, o mocy od 5W do 8W. Żarówki wykonane są ze szkła lub plastiku, a ich temperatura barwowa wynosi od 2700K do 4000K. Niezaprzeczalnym atutem naszych żarówek G9 jest ich wysoka energooszczędność, gwarantująca obniżkę kosztów za energię nawet do 90%.
 

Żarówki LED G9 – kiedy warto po nie sięgać?

 
Żarówki G9 pomimo niedużych rozmiarów mogą być mocnym źródłem światła w niemal każdym pomieszczeniu. Najmocniejsze żarówki G9 LED dostępne w naszym sklepie to modele o mocy 8W i strumieniu świetlnym, który może sięgać aż 780 lumenów. Warto pamiętać, że ze względu na kompaktową budowę nie zajmują one zbyt dużo miejsca montażowego, dzięki czemu można je wykorzystać w niemal każdej instalacji oświetleniowej.
 
Żarówki LED G9 polecane są do oświetlenia żyrandoli, w których mamy ograniczone pole manewru, jeśli chodzi o montaż wielu źródeł światła. Co więcej, żarówki G9 LED mogą pełnić również rolę źródeł światła w sufitach podwieszanych, jak również zabudowach dekoracyjnych, zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych.
 

Energooszczędność żarówek G9 LED

 
Nasze żarówki wykonane zostały w innowacyjnej technologii LED, która szturmem podbija rynek oświetleniowy. Oprócz wspomnianych atutów związanych z niskim poborem energii, żarówki G9 charakteryzuje także długa żywotność – mogą one pracować nawet do 50 000 godzin, przez co nie musimy ich wymieniać przez wiele. Są one w pełni bezpieczna dla człowieka i przyjazne dla środowiska, a także nie emitują zbyt dużo energii cieplnej podczas pracy.