Opinie o Nas

Dostawa i płatności

Zamówienia realizujemy od 1 do 4 dni roboczych (w przypadku zamówień "na stanie"),  + czas dostawy w zależności od wybranej opcji dostawy od opłacenia zamówienia lub wybrania opcji za pobraniem (w trakcie dużych promocji czas realizacji może ulec zmianie)

Termin realizacji produktów na zamówienie, może wynieść od 2 do 5 tygodni. Ze względu na dużą liczbę zamówień czas dostawy standardowej może ulec wydłużeniu. Przepraszamy za niedogodności.

Aktualny cennik dostaw przedstawia się następująco

  • Kurier GLS (przedpłata) zakupy do 299 zł - koszt dostawy 19 zł, powyżej 299 zł dostawa darmowa
  • Kurier GLS (wysyłka pobraniowa) - dodatkowo płatna 8 zł
  • Dostawa do InPost Paczkomaty 24/7 (przedpłata) - zakupy do 299 zł - koszt dostawy 15 zł, powyżej 299 zł dostawa darmowa
  • Dostawa do InPost Paczkomaty 24/7 (wysyłka pobraniowa) - dodatkowo płatna 8 zł
  • Kurier FedEx dłużyca (przedpłata) - koszt dostawy 100 zł

Sposoby płatności:
1. Szybka płatność internetowa (imoje)
2. Przelew bankowy
3. Gotówka przy odbiorze

Paczki dostarczane są przez kuriera w dni robocze na podany w zamówieniu adres, standardowo w godzinach od 8 do 20. Godzina dostarczenia zależy od miejsca zamieszkania jak i od warunków atmosferycznych. W większości przypadków kurier dzwoni do klienta przed dostarczeniem przesyłki ale nie możemy tego zagwarantować – nie odpowiadamy też za błędnie podany w zamówieniu numer telefonu.
Paczki wysyłamy wyłącznie na terenie naszego kraju ewentualnie po wcześniejszym kontakcie ustalamy wysyłkę za granicę. - koszt wysyłki za granice uzależniony jest od wagi paczki i miejsca docelowego (wyliczany indywidualnie do zamówienia).

Po dokonaniu transakcji istnieje możliwość śledzenia statusu przesyłki na stronie GLS : https://gls-group.com/PL/pl/sledzenie-paczek

Prosimy także informowanie nas o ewentualnym braku podjęcia przez kuriera trzech prób doręczenia, lub jeśli nie będzie informował klientów o próbie doręczenia. Prosimy przy odbiorze przesyłki o sprawdzenie stanu paczki i jej zawartości, w razie niepokojących uszkodzeń prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody oraz o natychmiastowy kontakt z naszym sklepem.