Opinie o Nas

E14

Żarówki Ledowe E14 – Żarówki LED E14

 
Żarówki LED-owe E14 powszechnie nazywane są „żarówkami z małym gwintem”. Charakteryzuje je niewielki trzonek, którego średnica znamionowa oraz długość wynoszą około 14 mm. Tego typu źródła światła stosowane są przede wszystkim w oprawach sufitowych (żyrandolach i lampach wpuszczanych), a także w kinkietach.
 
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy duży wybór żarówek LED E14 od znanych i cenionych marek, jak np. LEDVANCE, OXYLED oraz PHILIPS. Nasze żarówki z małym gwintem różnią się od siebie temperaturą barwową (od 2700K do 6500K), a także mocą (od 4,5W do 8W).
 

Żarówki LED E14 – dlaczego warto je wybierać?

 
Jednym z najważniejszych atutów żarówek LED E14 jest ich wszechstronne zastosowanie. Niewielki gwint w żarówce sprawia, że często staje sięona głównym źródłem światła w naszym domu. Co ważne, możemy ją kupić w różnym kształcie, dzięki czemu pełnić będzie także funkcję dekoracyjną. Naszym klientom polecamy żarówki LED E14 w kształcie świecy lub kulki, które świetnie prezentują się w nowoczesnych przestrzeniach.
 
Żarówki LED-owe E14 to gwarancja wieloletniej niezawodności i dużej oszczędności energii w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła, często sięgająca nawet 90%. Warto zaznaczyć, że niewielki gwint żarówki nie oznacza niewielkiej mocy. Obecnie znajdziemy warianty żarówek o dużej mocy sięgającej nawet 10W, a także strumieniu świetlnym na poziomie 1200 lumenów. Tak wydajna żarówka LED-owa jest odpowiednikiem dla tradycyjnego modelu o mocy 75W.
 

Barwa światła w żarówce LED E14

 
Żarówki LED-owe E14 mogą być wykorzystywane niemal w każdym pomieszczeniu, jednak warto wziąć tu pod uwagę przeznaczenie danego wnętrza. Żarówki LED E14 z barwą ciepłą polecamy do pomieszczeń, w których wypoczywamy, natomiast żarówki E14 w barwie neutralnej to idealne rozwiązanie to oświetlenia korytarza, łazienki lub domowego biura. Zimna barwa żarówki LED E14 doskonale sprawdza się w oświetleniu pomieszczeń, w których pracujemy.