Opinie o Nas

Podłogowe

Lampy podłogowe LED – nowoczesne i praktyczne

 
Lampa podłogowa to jeden z najpopularniejszych rodzajów oświetlenia wewnętrznego, które wykorzystywane jest w dekoracji domów i mieszkań. Jej niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że nie potrzebuje dodatkowej instalacji, tak jak w przypadku lamp ściennych lub sufitowych. Możemy ją dowolnie ustawiać i przenosić w inne miejsce wtedy, kiedy będziemy tego potrzebować.
 
Lampy podłogowe dostępne w naszym sklepie świetnie zaprezentują się w każdym salonie, sypialni, jadalni lub gabinecie. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy lampy ze stylowymi kloszami wykonanymi z różnych materiałów – aluminium, drewna, stali, szkła, materiału lub tworzywa. Każda lampa oświetlana jest żarówką LED (E27, G9, GU10, R7s) lub zintegrowanym światłem LED.
 

Lampy podłogowe: jak wybrać tę najlepszą?

 
Bogata oferta lamp podłogowych dostępnych na rynku może przyprawić nas o zawrót głowy. Zanim wybierzemy tę, która będzie zdobić nasze wnętrze, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze – jaki chcesz, by miała kolor i kształt? Styl lampy postaraj się połączyć z aranżacją pomieszczenia, tak, by całość wyglądała spójnie i efektownie. Do wnętrz loftowych i biur polecamy lampy podłogowe w formie reflektora, które emitują duży strumień światła, natomiast w eleganckich salonach i gabinetach świetnie sprawdzą się klasyczne lampy podłogowe.
 
Kolejną kwestią jest wielkość lampy podłogowej, którą warto dobierać pod kątem powierzchni danego wnętrza. Pamiętajmy także o odpowiedniej temperaturze emitowanego światła, jak również możliwości zmiany natężenia światła (tzw. funkcji ściemniania).
 

Lampa podłogowa LED: jak można ją wykorzystać?

 
Zastanawiasz się, do czego może Ci się przydać lampa podłogowa LED? Jest to niezwykle uniwersalny element wyposażenia, który zagwarantuje Ci odpowiednie oświetlenie podczas czytania książki lub pracy. Dzięki niej możesz stworzyć przytulny klimat we wnętrzu, zaprojektować oryginalną wyspę świetlną lub podzielić jedno pomieszczenie na kilka stref, np. salonową i jadalnianą.