Opinie o Nas

E40

Przepraszamy za niedogodności.
Wyszukaj ponownie

Żarówki LED E40

 
Żarówki LED E40 to nowa generacja żarówek do oświetlenia ulicznego, które zastępują tradycyjne lampy sodowe. Wyróżnia je specjalny, wkręcany trzonek Edisona o średnicy 40 mm oraz możliwość pracy w napięciu 230V. Żarówki E40 uważane są za najbardziej energooszczędne źródło światła ulicznego oraz parkowego, zapewniające wysoki poziom bezawaryjności i wieloletnią żywotność.
 
W Kupujledy.pl można znaleźć duży wybór żarówek LED E40, które można dopasować do własnych preferencji i zapotrzebowania. Oferujemy produkty znanej marki LEDVANCE, dostępne w dwóch wariantach temperatury barwowej – 2700K oraz 4000K. Ich trwałość wynosi do 50 000 godzin, natomiast klasa ochronności IP oscyluje na poziomie 20-40.
 

Żarówki LED E40 – najważniejsze atuty

 
Żarówki uliczne LED E40 to nie tylko gwarancja oszczędności energii nawet do 90% w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia, ale także niezawodność pracy w każdych warunkach atmosferycznych - zarówno na drodze i w parku, jak i przy chodniku lub na wsi. Wśród głównych korzyści stosowania nowoczesnego oświetlenia LED znajdziemy aspekty ekologiczne, czyli m.in. rezygnację z użycia rtęci, zmniejszenie promieniowania UV oraz ograniczenie zużycia dwutlenku węgla.
 
Energooszczędne żarówki LED E40 emitują światło o barwie przyjemnej dla oka, która nie powoduje dyskomfortu i zmęczenia oczu. Co ważne, charakteryzuje je także wysoki stopień ochrony przed wstrząsami i przeciążeniami, dzięki czemu zyskujemy gwarancję bezpieczeństwa nawet przez 15 lat (pod warunkiem, że światło będzie wyłączane w ciągu dnia). Efektywność podczas ciągłego użytkowania żarówki wynosi około 6-7 lat.
 

Do jakich lamp polecamy żarówki LED E40?

 
Żarówki LED E40 wykorzystuje się w przypadku wszystkich opraw oświetleniowych z gwintem E40. Najczęściej stosuje się je w lampach ulicznych i parkowych, a także lampach przemysłowych i magazynowych. Warto pamiętać, że mogą one współpracować z lampami z czujnikiem ruchu lub zmierzchu. Co więcej, są one odporne na częste cykle związane z włączaniem i wyłączaniem światła.