Opinie o Nas

E40

Żarówki LED E40

 
Żarówki LED E40 to nowa generacja żarówek do oświetlenia ulicznego, które zastępują tradycyjne lampy sodowe. Wyróżnia je specjalny, wkręcany trzonek Edisona o średnicy 40 mm oraz możliwość pracy w napięciu 230V. Żarówki E40 uważane są za najbardziej energooszczędne źródło światła ulicznego oraz parkowego, zapewniające wysoki poziom bezawaryjności i wieloletnią żywotność.
 
W Kupujledy.pl można znaleźć duży wybór żarówek LED E40, które można dopasować do własnych preferencji i zapotrzebowania. Oferujemy produkty znanej marki LEDVANCE, dostępne w dwóch wariantach temperatury barwowej – 2700K oraz 4000K. Ich trwałość wynosi do 50 000 godzin, natomiast klasa ochronności IP oscyluje na poziomie 20-40.
 

Żarówki LED E40 – najważniejsze atuty

 
Żarówki uliczne LED E40 to nie tylko gwarancja oszczędności energii nawet do 90% w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia, ale także niezawodność pracy w każdych warunkach atmosferycznych - zarówno na drodze i w parku, jak i przy chodniku lub na wsi. Wśród głównych korzyści stosowania nowoczesnego oświetlenia LED znajdziemy aspekty ekologiczne, czyli m.in. rezygnację z użycia rtęci, zmniejszenie promieniowania UV oraz ograniczenie zużycia dwutlenku węgla.
 
Energooszczędne żarówki LED E40 emitują światło o barwie przyjemnej dla oka, która nie powoduje dyskomfortu i zmęczenia oczu. Co ważne, charakteryzuje je także wysoki stopień ochrony przed wstrząsami i przeciążeniami, dzięki czemu zyskujemy gwarancję bezpieczeństwa nawet przez 15 lat (pod warunkiem, że światło będzie wyłączane w ciągu dnia). Efektywność podczas ciągłego użytkowania żarówki wynosi około 6-7 lat.
 

Do jakich lamp polecamy żarówki LED E40?

 
Żarówki LED E40 wykorzystuje się w przypadku wszystkich opraw oświetleniowych z gwintem E40. Najczęściej stosuje się je w lampach ulicznych i parkowych, a także lampach przemysłowych i magazynowych. Warto pamiętać, że mogą one współpracować z lampami z czujnikiem ruchu lub zmierzchu. Co więcej, są one odporne na częste cykle związane z włączaniem i wyłączaniem światła.