Opinie o Nas

Techniczne

Oświetlenie techniczne do domu i do warsztatu

 
Oświetlenie techniczne obejmuje szeroki zakres produktów wykorzystywanych zarówno w przestrzeniach domowych, a także w biurach, hotelach, restauracjach, warsztatach i w salach konferencyjnych. W naszym sklepie przygotowaliśmy nowoczesne oświetlenie techniczne, podzielone na trzy kategorie: oświetlenie sufitowe, oświetlenie ścienne oraz lampy wpuszczane.
 
Lampy techniczne polecane są przede wszystkim osobom, które chcą podkreślić atrakcyjny wygląd pomieszczenia, a przy tym zależy im na właściwym oświetleniu wybranej powierzchni. Dodatkowym atutem może okazać się tu wysoki stopień szczelności (IP), który umożliwia zastosowanie tego typu lamp w pomieszczeniach o dużej wilgotności, np. w łazienkach, piwnicach lub garażach.
 

Gdzie wykorzystuje się oświetlenie techniczne w przemyśle?

 
Magazyny i hale produkcyjne to miejsca, w których bezpieczeństwo pracy jest niezbędne, w związku z czym szczególnie ważne jest zadbanie o odpowiednie oświetlenie tych miejsc. Lampy techniczne przeznaczone do przestrzeni przemysłowych muszą zatem gwarantować odpowiednią ilość światła o neutralnej barwie, a przy tym pobierać niewielką ilość energii, aby ograniczać koszty zużycia prądu.
 
Oświetlenie techniczne wykorzystywane w przemyśle doskonale sprawdza się w halach logistycznych, fabrykach, budynkach biurowych i usługowych, a także w centrach handlowych. Do oświetlenia tak wymagających pomieszczeń polecamy głównie plafoniery, oprawy natynkowe i hermetyczne, a także oprawy typu downlight.
 

Lampy techniczne z czujnikiem ruchu

 
W domach i mieszkaniach świetnie prezentuje się oświetlenie techniczne z czujnikiem ruchu, dzięki któremu nie musimy myśleć o włączaniu światła po wejściu do danego pomieszczenia. Ten sprytny, a zarazem niezwykle praktyczny patent polecany jest przede wszystkim do garażu, piwnicy lub przedpokoju. Czujnik ruchu zamontowany w lampie technicznej nie tylko zadba o nasz komfort i bezpieczeństwo, ale także zapewni obniżenie rachunków za energię elektryczną.