Opinie o Nas

Filamenty

Filamenty - Żarówka Filament Led

 
Filamenty to jedne z najmodniejszych żarówek dekoracyjnych, wybierane przede wszystkim do przestrzeni aranżowanych w stylu loftowym. Świetnie łączą w sobie tradycyjny styl z nowoczesnymi detalami i niskim zużyciem energii elektrycznej. W żarówkach LED filament wykorzystuje się diody typu COG, czyli podłużne moduły LED składające się z diod montowanych w transparentnej obudowie wykonanej ze specjalnego szkła.
 
W ofercie naszego sklepu znaleźć można żarówki filament marki LEDVANCE i OXYLED, które zachwycają bogactwem ciekawych kształtów, kolorów i wymiarów. Wśród naszych propozycji można znaleźć takie modele, które nie tylko wspaniale oświetlą daną przestrzeń, ale także zadbają o jej estetyczny wystrój i innowacyjny charakter.
 

Zalety żarówek LED filament

 
Głównym atutem żarówek filament jest ich niepowtarzalny wygląd. Specyficzna budowa żarówek sprawia, że idealnie wpisują się w wystrój zarówno przestrzeni mieszkalnych, jak również wnętrz restauracji, barów, kawiarni i innych obiektów użyteczności publicznej. Warto zauważyć, że dzięki wdrożonej technologii COG nie potrzebują one dużych radiatorów. Zastosowanie wielu diod o małym natężeniu prądu sprawia, że generujemy mniej ciepła podczas ich pracy.
 
W wielu żarówkach LED filamentach wykorzystuje się również specjalne gazy, których zadaniem jest oddawanie temperatury na zewnątrz obudowy. Co więcej, zyskujemy w nich szeroki kąt świecenia, który sięga czasem nawet 360 stopni - wynika to z braku radiatora i przezroczystej obudowy żarówki. Mniejsze natężenie prądu gwarantuje także większą skuteczność świetlną w porównaniu do klasycznych żarówek LED.
 

Żarówka filament – gwarancja trwałości i bezpieczeństwa

 
Filamenty to żarówki, które nie tylko cieszą nasze oko, ale także zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania. Warto zauważyć, że ze względu na niską emisję ciepła nie nagrzewają się tak jak żarówki wolframowe, a także nie zawierają substancji toksycznych i szkodliwych dla naszego zdrowia, w tym m.in. ołowiu i rtęci. Żarówki filament nie emitują również promieniowania UV i IR.