Opinie o Nas
Cena
24,00 zł - 13 455,00 zł

Natynkowe

Nowoczesne oprawy i lampy natynkowe

 
Oprawa natynkowa to proste, a zarazem niezwykle efektowne oświetlenie, które zdobi wnętrza aranżowane w stylu klasycznym lub nowoczesnym. Minimalistyczny design, doskonała jakość wykonania i wieloletnia wytrzymałość – wszystko to sprawia, że oświetlenie natynkowe coraz częściej wybierane jest do przestrzeni domowych i publicznych.
 
W naszym sklepie przygotowaliśmy najciekawsze lampy natynkowe, wykonane z różnych materiałów – aluminium, drewna, stali lub szkła. Oferujemy oprawy znanych marek, takich jak m.in. ARGON, GROK, LEDDOM, OXYLED, RAMKO oraz Sylvania. Wśród nich można znaleźć lampy ze światłem o różnej temperaturze barwowej (od 2700K do 4000K), a także z różnym źródła światła (na żarówkę LED lub w wersji ze zintegrowanym światłem LED).
 

Oświetlenie natynkowe – gdzie można je zamontować?

 
Lampy natynkowe<.strong> z reguły instaluje się w suficie, co jest często spotykane w przestrzeniach domowych, np. salonie, sypialni, kuchni lub łazience. Pamiętajmy jednak, że w przypadku pomieszczeń ciasnych i niskich można zamontować je także na ścianie, co jest dobrym rozwiązaniem m.in. w przypadku małych piwnic lub magazynów.
 
Ciekawym pomysłem jest montaż oprawy natynkowej pod szafką kuchenną lub w głębokiej szafie, w której dostęp światła jest mocno ograniczony. W przestrzeniach usługowych znakomicie sprawdzi się oświetlenie natynkowe w pobliżu półek sklepowych z towarem, który chcemy odpowiednio oświetlić, by stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla klienta.
 

Lampy natynkowe LED – nowoczesne i wydajne

 
Oświetlenie LED to obecnie najlepszy sposób na ograniczenie wydatków za energię elektryczną, a zarazem możliwość przedłużenia żywotności lampy. Lampy natynkowe LED są nie tylko wydajne (mogą pracować nawet do 40 000 godzin), a także emitują światło, które nie oślepia naszych oczu, czego przykładem są np. natynkowe lampy hermetyczne. Doskonale sprawdzają się w miejscach, w których panują trudne warunki pracy – w garażach, w zakładach przemysłowych lub w biurowcach.