Opinie o Nas

Dziecięce

Lampy dziecięce – rozświetlamy dziecięce marzenia

 
Urządzenie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica, który niewielką przestrzeń chce dopasować do wszystkich potrzeb i aktywności malucha. Niezwykle istotnym elementem całej aranżacji jest tu odpowiednie oświetlenie dla dzieci, które zadba nie tylko o oświetlenie miejsca do zabaw, ale także o światło niezbędne do nauki przy biurku.
 
Dzieci to grupa najbardziej wymagających klientów, w związku z czym lampy dziecięce muszą być nie tylko wytrzymałe i praktyczne, ale przede wszystkim atrakcyjne wizualnie dla malucha. Intensywne kolory, motywy postaci z ulubionych bajek, fantazyjne dekoracje – właśnie o tym marzy każde dziecko! Nocą natomiast ulubiona lampa delikatnie rozświetli pokój, co może okazać się idealnym sposobem na pokonanie dziecięcego strachu przed ciemnością.
 

Czym się kierować, wybierając oświetlenie dla dzieci?

 
Oświetlenie do pokoju dziecięcego musi pełnić kilka zasadniczych funkcji – z jednej strony dekoruje wnętrze, z drugiej ma sprzyjać dziecięcej kreatywności, nauce oraz rozwojowi. Zanim podejmiemy decyzję o wyborze oświetlenia dla dzieci, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim powinniśmy się kierować wiekiem dziecka, a co za tym idzie – jego potrzebami. W przypadku niemowląt polecamy delikatne oświetlenie, np. kinkiety, które nie zmęczą oczu malucha w pierwszych miesiącach jego życia.
 
Starsze dzieci z pewnością zachwycą się kolorowymi lampami dziecięcymi w ciekawych kształtach, przywodzących na myśl ulubione kreskówki. Warto zwrócić tu uwagę na kwestie bezpieczeństwa (kable nie mogą znaleźć się w zasięgu rąk dziecka), a także dokładne rozświetlenie całej powierzchni pokoju barwą zbliżoną do naturalnej. Dobrym rozwiązaniem jest tu także możliwość regulacji jasności, by dopasować intensywność światła do pory dnia.
 

Kupujledy.pl – najlepsze oświetlenie do pokoju dziecięcego

 
W naszym sklepie internetowym znaleźć można bezpieczne, a przy tym funkcjonalne oświetlenie do pokoju dziecięcego, które z pewnością urzeknie każdego malucha. Lampki nocne, lampy ścienne, lampy sufitowe dla dzieci, lampki na biurko – nasze oświetlenie przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom w każdym wieku!