Opinie o Nas
Cena
0,00 zł - 42 520,00 zł

Oprawy dekoracyjne

Lampy dekoracyjne – praktycznie i stylowo w Twoim wnętrzu

 
Czy oświetlenie w naszym domu lub mieszkaniu musi być jedynie praktyczne i funkcjonalne? Oczywiście, że nie! Atrakcyjne lampy dekoracyjne zadbają nie tylko o walory użytkowe, ale także o stworzenie przyjemnego klimatu w dosłownie każdym wnętrzu. Wystarczy odpowiednio dobrana lampa wisząca, oprawa liniowa lub na szynoprzewód, by każdy pokój nabrał charakteru.
 
W Kupujledy.pl dbamy zarówno o użyteczność naszych produktów, a także o ich niepowtarzalny design, w związku z czym znajdziesz tu lampy dekoracyjne, oferowane przez takie marki jak m.in. Estiluz, Kandela, LOOMIOSA, OXYLED, czy też SHILO. Lubimy bawić się kolorami i formami, dlatego też możesz mieć pewność, że u nas wybierzesz oświetlenie idealne do Twojego wnętrza.
 

Lampy dekoracyjne: najpopularniejsze modele

 
Oświetlenie dekoracyjne można z powodzeniem wykorzystywać w przestrzeniach prywatnych, a także w lokalach biurowych, hotelach, salach bankietowych i restauracjach. Każdą z lamp warto dobierać w zależności od pełnionej przez nią funkcji oraz formy montażu (montaż natynkowy, wpuszczany w konstrukcję z suchej zabudowy, montaż naścienny).
 
Lampy dekoracyjne dają nam nieograniczone możliwości w aranżacji każdego pomieszczenia. Do wyboru mamy lampy w ciekawych, niebanalnych kształtach i bogatej palecie kolorów, m.in. w kolorze białym, czarnym, szarym lub chromowanym. Dodatkowym atutem jest możliwość dobrania odpowiedniego materiału oprawy dekoracyjnej, wykonanej m.in. z aluminium, drewna, marmuru, papieru, szkła lub tkaniny.
 

Oświetlenie dekoracyjne LED – w trosce o środowisko naturalne

 
Lampy dekoracyjne LED są bardzo wygodne podczas montażu, a przy tym wysoce energooszczędne. Dzięki nim nie musimy martwić się częstą wymianą żarówek (oświetlenie LED może pracować nawet 40 000 godzin), a koszty energii za prąd mogą spaść nawet o 80%. Oświetlenie LED jest również bezpieczne dla środowiska naturalnego i naszego zdrowia – jest proste w utylizacji i nie zanieczyszcza przyrody tak jak tradycyjne żarówki.