Opinie o Nas

Podtynkowe

Oprawa podtynkowa do domu i do biura

 
Lampy sufitowe wpuszczane to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kinkietu lub zwykłej lampy sufitowej. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że doskonale dekorują i rozświetlają każde wnętrze aranżowane w stylu minimalistycznym, industrialnym lub retro. Często spotyka się je w przestronnych salonach, przedpokojach, łazienkach, sypialniach lub kuchniach, w których zależy nam, by były dobrze oświetlone.
 
Oprawy sufitowe wpuszczane w formie kwadratowej lub prostokątnej polecane są także do przestrzeni biurowych, gdzie chcemy korzystać z równomiernego oświetlenia całego pomieszczenia. Dzięki temu zadbamy o lepszą efektywność pracy naszych pracowników, a także pozwolimy im w pełni skupić się na obowiązkach służbowych
 

Lampy sufitowe wpuszczane: na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

 
Jednym z najważniejszych czynników, który należy przeanalizować przed zakupem oprawy podtynkowej, jest sprawdzenie jakości jej wykonania. Najczęściej spotyka się oprawy wyprodukowane z wysokogatunkowego aluminium, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Aluminiowe oprawy charakteryzuje podwyższona trwałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.
 
W przypadku wnętrz narażonych na wilgoć warto zwrócić także uwagę na klasę szczelności IP danej oprawy sufitowej wpuszczanej. Jeśli chcemy ją zamontować w łazience, garażu lub piwnicy, należy mieć pewność, że jej klasa szczelności wynosi co najmniej IP44, a w przypadku opraw wpuszczanych w sufit pod dachem klasa szczelności powinna wynosić IP54.
 

Dlaczego warto wybierać oprawy sufitowe wpuszczane LED?

 
Oprawa sufitowa wpuszczana LED to świetny patent na nietuzinkową dekorację każdego wnętrza – zwłaszcza, jeśli wybierzemy oprawy o oryginalnym kształcie lub kolorze. Zastosowanie diody LED to także oszczędność energii elektrycznej, a co za tym idzie – niższe rachunki za prąd. Oprawy podtynkowe LED gwarantują dłuższą żywotność w stosunku do tradycyjnego oświetlenia i nie wymagają od nas częstej wymiany żarówek.