Opinie o Nas

G4

Żarówka LED G4

 
Żarówka G4 to niewielkie, halogenowe źródło światła z mocowaniem wtykowym G4 (rozstaw nóżek 4 mm), które przeznaczone jest do pracy w instalacjach z niskim napięciem stałym 12V DC. Z uwagi na kompaktową budowę i niewielką moc znamionową żarówki LED-owe G4 polecane są do montażu w oprawach dekoracyjnych i meblowych, a także w sufitach podwieszanych lub jako efektowne oświetlenie akcentowe.
 
W Kupuledy.pl oferujemy naszym klientom duży wybór żarówek G4 takich producentów jak LEDVANCE, OXYLED, czy też PHILIPS. Nasze żarówki wykonane są z wysokiej jakości szkła i charakteryzuje je moc na poziomie od 1W do 3W, a także temperatura barwowa w przedziale od 2700-4000K. W niektórych modelach dostępna jest także funkcja ściemniania, która często wykorzystywana jest w oświetleniu sypialni lub salonu.
 

Żarówka LED G4, czyli nowoczesne oświetlenie meblowe

 
Jeżeli przyjrzymy się dokładnie budowie żarówki G4, zauważymy, że ma ona specyficzny kształt określany jako talerzyk lub sztyft. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdza się jako źródło światła w oprawach meblowych lub witrynach sklepowych. Ze względu na dużą popularność oświetlenia LED warto ją wykorzystać w szafie lub szafce kuchennej, a także sufitach podwieszanych.
 
Warto pamiętać, że żarówki LED-owe G4 to oświetlenie, które wyróżnia niskie zużycie energii i dłuższa żywotność względem tradycyjnych halogenów. W związku z tym możemy mieć pewność, że posłużą nam nawet przez kilka lat, bez konieczności wymiany ich na nowe. Kupując żarówkę G4, musimy wziąć także pod uwagę duży przedział wartości temperatury barwowej, przez co nie są one tak popularne w akcentowaniu powierzchni.
 

Wymiana żarówek LED-owych G4

 
W większości przypadków żarówki LED G4 są niezwykle proste w montażu, co wynika z charakterystycznego, sztyftowego gniazda. Jedyne, co musimy zrobić, to wyciągnąć żarówkę z oprawki i na jej miejsce umieścić nową. Warto przy tym zachować wszelkie środki ostrożności i nie dotykać żarówki G4 palcami lub tłustymi przedmiotami, by zapobiec jej uszkodzeniu.