Opinie o Nas

Oprawy zewnętrzne

Lampy zewnętrzne – sprawdzone rozwiązania oświetleniowe na każdą posesję i do ogrodu

 
Szukasz sposobu na lepsze oświetlenie ogrodu? Marzysz o efektownie rozświetlonym podjeździe, którego pozazdroszczą Ci sąsiedzi? Żaden problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie najpopularniejsze lampy zewnętrzne oferowane przez znane marki, takie jak m.in. Argon, Estiluz, Oxyled oraz Philips. Dzięki nim Twoja przestrzeń przydomowa nabierze wyjątkowego charakteru, a Ty poczujesz się jeszcze bezpieczniej niż do tej pory, np. dzięki oświetleniu z czujnikiem ruchu.
 
Dlaczego jest to tak ważne? Jeśli zdecydujesz się na instalację oświetlenia zewnętrznego z czujnikiem ruchu, będziesz mieć pewność, że na terenie Twojej posesji nie ma nieproszonych gości. W przeciwnym razie zapali się światło z czujnikiem ruchu, alarmujące Cię o niebezpieczeństwie.
 

Jakie oświetlenie zewnętrzne znajdziesz w naszym sklepie?

 
W naszym sklepie internetowym Kupujledy.pl znajdziesz szeroki asortyment lamp zewnętrznych, które pozwolą na rozświetlenie podjazdu lub elewacji, a także zapewnią światło w ogrodzie. Oferujemy przede wszystkim nowoczesne naświetlacze, słupki i bryły ogrodowe, które łączą w sobie zarówno walory użytkowe, jak również atrakcyjny design, zgodny z aranżacją każdej posesji.
 
Chcąc skutecznie oświetlić wejście do domu, warto postawić na dekoracyjny kinkiet zewnętrzny, który można doskonale połączyć z wyglądem elewacji. Kinkiety zewnętrzne polecamy także jako dekorację drzwi tarasowych, balkonów lub altanek. Jako element oświetlenia podjazdu doskonale sprawdzą się tradycyjne najazdówki oraz oprawy podtynkowe, stosowane także podczas oświetlania ścieżek ogrodowych.
 

Dlaczego warto wybrać lampy na zewnątrz LED?

 
Lampy LED to obecnie najpopularniejszy rodzaj oświetlenia stosowanego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ich atutem jest przede wszystkim oszczędność energii sięgająca nawet 80% w porównaniu do tradycyjnych żarówek oferujących tę samą jasność. Lampy na zewnątrz LED to także podwyższona trwałość, która sięga do 50 000 godzin pracy, w stosunku do zaledwie 2 000 godzin w przypadku tradycyjnych żarówek.