Opinie o Nas

12V

Zasilacz Ledowy 12V - Zasilacze do Led 12V

 
Zasilacz LED 12V stosuje się do zasilania instalacji stworzonych w nowoczesnej technologii LED, z wykorzystaniem taśm LED oraz modułów LED. Zasilacze stosuje się do każdego urządzenia, w którym niezbędny jest stały, stabilny prąd o napięciu na poziomie 12V. Wśród najpopularniejszych zasilaczy ledowych 12V znajdziemy m.in. modele w wersji hermetycznej, modułowej oraz na szynę DIN.
 
W naszej ofercie znaleźć można duży wybór zasilaczy 12V do LED producenta Osram, przeznaczonych zarówno do montażu na zewnątrz budynku, jak również do instalacji wewnętrznych. Charakteryzuje je przede wszystkim atrakcyjna cena i niezawodne działanie w instalacjach niskonapięciowych w naszych domach oraz mieszkaniach. Modele te zróżnicowane są z uwagi na moc (od 1W do 500W), dzięki czemu możemy je swobodnie dobierać w zależności od naszych potrzeb i rodzaju instalacji.
 

Czym jest zasilacz LED 12V obniżający napięcie z 230V?

 
Zasilacz do LED 12V może obniżać napięcie prądu z poziomu 230V na bezpieczny poziom 12V. Tego typu urządzenie jest niezbędne w instalacjach bazujących zarówno na taśmach LED, jak również na modułach LED. Zastosowane w nim zabezpieczenia zwarciowe lub nadprądowe mają na celu chronić źródła światła przed potencjalnymi uszkodzeniami związanymi m.in. z przepięciem w sieci.
 
Kiedy warto sięgać po zasilacze obniżające napięcie prądu? Świetnie sprawdzają się w instalacjach niskonapięciowych w przestrzeniach prywatnych. Warto je stosować także w sytuacji, kiedy podłączamy wiele różnego rodzaju instalacji oświetleniowych, które wymagają niskiego napięcia zasilającego.
 

Bezpieczne zasilacze 12V do LED

 
Wszystkie nasze zasilacze do LED 12V spełniają wszelkie normy oświetleniowe, a także posiadają certyfikaty umożliwiające wykorzystywanie ich do codziennego użytku. Wśród ciekawych rozwiązań wykorzystywanych w warunkach domowych są zasilacze 12V LED stabilizowane, które możemy podłączyć do zasilanego źródła światła. W ten sposób możemy swobodnie kontrolować np. jasność lub kolor światła.