Opinie o Nas

GU10

Żarówki LED-owe GU10 – Żarówki LED GU10

 
Żarówki LED-owe GU10 to nowoczesna, niezwykle energooszczędna alternatywa dla klasycznej żarówki halogenowej, a także godny następca legendarnego gwintu MR16. Nowe żarówki GU10 o średnicy 50 mm są jeszcze bardziej wytrzymałe niż poprzedniki, a zarazem mniej się przegrzewają. Dodatkowym autem jest duży wybór żarówek, które różnią się od siebie poszczególnymi parametrami technicznymi.
 
Naszym klientom oferujemy żarówki LED GU10 znanych i cenionych marek, takich jak LEDDOM, LEDVANCE oraz OXYLED. Żarówki o różnej temperaturze barwowej (od 2700-6500K) oraz mocy (od 3-15W) doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, gwarantując wysoką stabilność i żywotność. Jest to idealne rozwiązanie do większości opraw halogenowych, które dostępne są obecnie na rynku.
 

Żarówki LED GU10– jakie modele warto wybierać?

 
Żarówki LED GU10 pozwalają nam zaoszczędzić nawet do 90% energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła. Wybierać je możemy w różnych wersjach kolorystycznych i w wielu atrakcyjnych kształtach. Wśród najpopularniejszych modeli znajdziemy żarówki GU10 z przezroczystym lub mlecznym szkłem, w których możemy dobrać odpowiedni kąt świecenia w zależności od pomieszczenia, które mają oświetlić.
 
Przezroczyste szkło żarówek GU10 polecane jest do wnętrz, które chcemy maksymalnie oświetlić, np. do gabinetu. Mleczne szkło delikatnie rozprasza diody LED i pozwala cieszyć się przytulną atmosferą np. w sypialni. Żarówki LED-owe GU10 z wąskim kątem światła sprawdzają się w przypadku punktowego oświetlenia i podkreślenia określonego elementu dekoracyjnego, np. obrazów na ścianie. Szeroki kąt światła wybierany jest do stosowania jako główne źródło światła, które ma za zadanie oświetlić całe pomieszczenie.
 

Po czym poznać żarówkę LED GU10?

 
Żarówki LED-owe GU10 charakteryzuje specyficzne mocowanie bagnetowe z 2 pinami z grubszym zakończeniem, mocowanymi w odległości 10 mm. Żarówki zasilane są napięciem 230V, a ich strumień światła wynosi do 1100 lumenów.