Opinie o Nas

Liniowe

Oświetlenie liniowe LED - świetna alternatywa dla tradycyjnych opraw wewnętrznych

 
Oświetlenie liniowe znajdziemy wszędzie tam, gdzie zależy nam na precyzyjnym oświetleniu dużej przestrzeni, a także ciekawej dekoracji sufitu. Oprawy liniowe LED polecane są przede wszystkim do nowoczesnych przestrzeni biurowych, a także do lokali usługowych (sklepy, restauracje, hotele), chcemy wymienić tradycyjne oprawy świetlówkowe na nowe, energooszczędne oświetlenie.
 
Oprawy liniowe LED imponują niezwykłą prostotą montażu i wysoką jakością wykonania, dzięki czemu możemy mieć pewność, że posłużą nam przez lata. W naszym sklepie internetowym Kupujledy.pl przygotowaliśmy oświetlenie liniowe od czołowych producentów, takich jak m.in. Argon, Oxyled, Ramko, czy też Shilo. Wybierać można spośród opraw natynkowych, jak również wiszących, dostępnych w różnych rozmiarach i kolorach abażuru.
oświetlenie liniowe led
 

Dlaczego warto wybrać oświetlenie liniowe LED?

 
Nowoczesne oprawy liniowe LED wyróżnia przede wszystkim doskonała energooszczędność, co przekłada się na zmniejszenie rachunków za prąd nawet o kilkadziesiąt procent. Oświetlenie liniowe charakteryzuje także świetna wydajność, co z kolei wpływa na obniżkę kosztów napraw oświetlenia oraz jego utylizacji.
 
Kolejnym ważnym aspektem jest tu dbałość o ekologię – w procesie produkcji oświetlenia liniowego nie stosuje się szkodliwych substancji chemicznych, takich jak np. rtęć. Warto zwrócić tu także uwagę na zwiększone bezpieczeństwo pożarowe, co wynika z niskiej temperatury oprawy liniowej, a także możliwość wyboru koloru światła LED.
 

Oświetlenie liniowe wiszące

 
Lampy liniowe LED wiszące to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie doskonałą jakość wykonania i niepowtarzalny design. Ich minimalistyczny kształt wspaniale dopełnia wystrój wnętrz mieszkalnych, a także przestrzeni biurowych, sklepów lub galerii handlowych. W naszej ofercie przygotowaliśmy najciekawsze oprawy liniowe LED w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu możemy je idealnie dopasować do naszego wnętrza.