Opinie o Nas

G53

Żarówki LED G53 – Żarówka G53

 
Żarówki LED G53 to świetna alternatywa dla klasycznej żarówki halogenowej G53, którą warto wykorzystać m.in. w oświetleniu akcentującym w muzeum lub galerii sztuki. Żarówki przeznaczone są do pracy pod napięciem 12V, w związku z czym należy w ich przypadku instalować specjalny transformator. Rozstaw nóżek trzonka żarówek reflektorowych G53 wynosi 53 mm, natomiast promień światła oscyluje na poziomie od 8 do 40.
 
W Kupujledy.pl znaleźć można szeroki asortyment żarówek G53 renomowanych marek, takich jak OXYLED, LEDVANCE oraz PHILIPS. Oferujemy żarówki o temperaturze barwowej od 2700K do 4000K oraz mocy od 9-15W. Nasze modele dostępne są z różnymi obudowami, m.in. wykonanymi z aluminium oraz szkła, w kolorze czarnym, srebrnym lub białym.
 

Żarówki G53 – niezawodne oświetlenie punktowe do domu i biura

 
Żarówki LED G53 to źródła światła nowej generacji, które pozwalają nam zaoszczędzić nawet do 90% w porównaniu do tradycyjnych form oświetleniowych. Żarówki te niemal w ogóle nie zużywają światła, dlatego też posłużą nam przez lata. Warto zauważyć, że nie stosuje się w nich rtęci, a sam proces produkcyjny przebiega w ekologicznych warunkach.
 
Oświetlenie LED-owe wydziela delikatne światło, które nie męczy naszych oczu i nie powoduje dyskomfortu zarówno w pracy, jak i w warunkach domowych. Dzięki możliwości doboru temperatury barwowej z powodzeniem umieścimy je zarówno we wnętrzach wymagających zimnego światła, jak i tam, gdzie światło powinno być ciepłe i skłaniać do odpoczynku.
 

Co znaczy określenie „AR111” w żarówkach LED G53?

 
W opisach żarówek LED G53 stosowane jest dodatkowe określenie „AR111”, które związane jest ze średnicą żarówki wynoszącą 111 mm, natomiast liczba „53” odnosi się do rozstawu nóżek trzonka. Żarówki o takim rodzaju konstrukcji najczęściej stosuje się w biurach, budynkach użyteczności publicznej oraz w przestrzeniach prywatnych, gdzie możemy je wykorzystać jako elegancką ozdobę sufitu oraz silne, punktowe oświetlenie.