Opinie o Nas

Bryły ogrodowe

Lampy Ogrodowe Kule

 
Lampy ogrodowe kule to jedne z najbardziej efektownych form oświetlenia zewnętrznego, ale nie tylko – z powodzeniem możemy umieścić je także wewnątrz naszego domu. Niewielkie, stylowe kule wspaniale rozświetlą ścieżkę do domu, a także ozdobią Twój ogród, tworząc w nim niepowtarzalny, przytulny klimat.
 
W naszym sklepie przygotowaliśmy duży wybór nowoczesnych, designerskich lamp ogrodowych w kształcie kuli marki Estiluz, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Lampy bazują na dwóch rodzajach źródła światła: na żarówkę E27 oraz zintegrowanym świetle LED. Charakteryzuje je zróżnicowana temperatura barwowa oraz parametr CRI. W większości z nich dostępna jest także funkcja ściemniania.
 

Lampy ogrodowe kule – solarne czy z kablem?

 
Na rynku znajdziemy obecnie kilka rodzajów lamp ogrodowych kuli, w tym m.in. lampy zasilane kablem oraz lampy solarne. Lampy, w których stosuje się zasilanie prądem z sieci energetycznej, świecą niezależnie od warunków pogodowych i miejsca ich ustawienia. Na niekorzyść może tu jednak działać trudniejszy montaż, który wymaga większych nakładów pracy i zaprojektowania całej instalacji oświetleniowej.
 
Lampy ogrodowe kule w wersji solarnej są ładowane energią słoneczną w ciągu dnia, a wraz z zapadnięciem zmroku automatycznie się włączają dzięki zintegrowanemu czujnikowi zmierzchu. Ich atutem jest brak zewnętrznego zasilania oraz możliwość przenoszenia w dowolne miejsce. Warto jednak pamiętać o tym, że będą one świecić tylko wtedy, gdy otrzymają wystarczającą ilość energii słonecznej.
 

Lampy ogrodowe kule LED z bazą ładującą

 
Kompromisem dla obu zaprezentowanych rozwiązań są lampy ogrodowe kule marki Estiluz, które posiadają indukcyjną bazę ładującą. Działają one niezależnie od warunków pogodowych, a my możemy je ustawiać dosłownie wszędzie. Przy maksymalnym strumieniu świetlnym lampy te są w stanie pracować nawet przez 6 godzin. Ich dodatkowym atutem jest możliwość ustawiania jednego z kilku stopni ściemniania, by móc dostosować je do miejsca, w którym chcemy je umieścić.