Opinie o Nas

Lampy na szynoprzewód

Lampa na szynoprzewód – kwintesencja funkcjonalności i nowoczesnego stylu

 
Lampa do szynoprzewodu to obecnie jeden z najwygodniejszych sposobów na oświetlenie sufitu zarówno w przestrzeniach usługowych i biurowych, jak również w pomieszczeniach domowych. To, co wyróżnia je na tle innych opraw wewnętrznych, to możliwość dowolnej zmiany ich ustawienia, co gwarantuje lepsze oświetlenie w wybranym przez nas miejscu.
 
Lampa do szynoprzewodu mocowana jest bezpośrednio do szynoprzewodu instalowanego na suficie. Tego typu rozwiązanie spotykamy najczęściej w sklepach, galeriach handlowych, przestrzeniach gastronomicznych, a także w biurach i korporacjach. Lampy do szynoprzewodów możemy także wykorzystać jako oświetlenie kuchni lub domowego biura, które zyskuje dzięki nim nowoczesny, wyjątkowy charakter.
 

Jakie lampy do szynoprzewodów warto wybierać?

 
Szynoprzewody są proste w montażu, a zarazem uniwersalne pod względem wyboru typu oświetlenia. Warto pamiętać jednak o jednej ważnej zasadzie – jeśli wybieramy lampy do szynoprzewodu, to musimy sięgać po wszystkie lampy i akcesoria od jednego producenta. Należy zatem zwrócić uwagę, aby system szynoprzewodowy był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale przede wszystkim solidny i wykonany z najwyższej jakości materiałów.
 
Lampa na szynoprzewód to oświetlenie, które pozwala nam zaszaleć, jeśli chodzi o wygląd i kolorystykę. Możemy tu wybierać spośród nowoczesnych reflektorów w różnych kolorach, minimalistycznych oczek, plafonów, czy też lamp wiszących. W naszej ofercie przygotowaliśmy lampy do szynoprzewodów znanych marek, takich jak m.in. Argon, Chors, Leddom, Mistic Lightning oraz Oxyled.
 

Energooszczędne lampy do szynoprzewodów LED

 
Lampa wisząca do szynoprzewodu z zasilaniem LED to doskonały sposób na zmniejszenie rachunków za prąd, a także zyskanie równomiernie rozproszonego światła. Dzięki szynoprzewodom LED możemy ograniczyć zużycie prądu nawet do 80%, nie tracąc tym samym na funkcjonalności i możliwościach oświetleniowych lampy.