Opinie o Nas

E27

Żarówki LED-owe E27 – Żarówki E27 LED

 
Żarówki LED-owe E27 to jedne z najpopularniejszych, energooszczędnych źródeł światła, które świetnie sprawdzą się zarówno podczas użytku domowego, jak i w biurach lub lokalach usługowych. Często wykorzystuje się je w oprawach otwartych. Żarówki E27 określa się jako „żarówki z dużym gwintem”, co związane jest z dużą średnicą gwintu, która wynosi 27 mm.
 
W Kupujledy.pl przygotowaliśmy szeroki wybór popularnych modeli żarówek E27 LED znanych marek, takich jak LEDVANCE, OXYLED oraz PHILIPS. W naszej ofercie dostępne są modele o zróżnicowanej temperaturze barwowej, w przedziale od 2700-6500K, a także różnych mocach (od 5-18W).
 

Żarówki E27 LED – najpopularniejsze rodzaje

 
Żarówki LED-owe E27 to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza, w którym chcemy zadbać o wyjątkowy klimat. Dzięki uniwersalnemu gwintowi możemy je dopasować do różnych rodzajów lamp stosowanych w instalacji oświetleniowej. Co ważne, żarówki E27 LED projektowane są obecnie w wielu atrakcyjnych kształtach, takich jak klasyczna bańka, świeczka, reflektor lub tuba. Coraz częściej spotykamy się także z żarówkami w różnych kolorach, np. złotych, czarnych, niebieskich lub multicolor.
 
Wśród popularnych żarówek E27 LED znaleźć można modele z możliwością sterowania barwą światła za pomocą dedykowanego pilota. Dzięki temu jesteśmy w stanie w prosty sposób odmienić wystrój naszego wnętrza. Żarówki LED-owe E27 mogą być także stosowane w lampach z czujnikiem ruchu, gwarantując 100% jasności natychmiast po ich włączeniu.
 

Jaką barwę światła mogą mieć żarówki E27 LED?

 
Przed zakupem żarówki E27 LED warto zastanowić się, w jakim pomieszczeniu chcemy ją zamontować, by móc wybrać odpowiednią barwę światła. Żarówki z temperaturą barwową do 3000K oferują kolor ciepłej bieli, 4000K to kolor neutralny, natomiast 6500K to zimne światło dzienne. Dostępne są także modele, które umożliwiają zmianę barwy światła, co zwiększa ich walory użytkowe i pozwala na użytkowanie w każdym pomieszczeniu.