Opinie o Nas

Przemysłowe

 • Oprawa LED Ledvance Damp...

  Oprawa LED Ledvance Damp Proof 1500

  289,30 zł
 • Oprawa LED Ledvance Damp...

  Oprawa LED Ledvance Damp Proof DALI 1500

  542,43 zł
 • Oprawa LED Ledvance Slim...

  Oprawa LED Ledvance Slim Value 1500

  226,01 zł
 • Oprawa LED Ledvance Value 600

  Oprawa LED Ledvance Value 600

  126,57 zł
 • Oprawa LED Ledvance Value 600

  Oprawa LED Ledvance Value 600

  207,93 zł
 • Oprawa przemysłowa LED...

  Oprawa przemysłowa LED Oxyled Square Highbay 150W 740

  1 562,10 zł
  • Obecnie brak na stanie

Oświetlenie przemysłowe LED – najpopularniejsze rodzaje

 
Oświetlenie przemysłowe powinno znaleźć się w każdym obiekcie przemysłowym, w którym praca odbywa się w wymagających warunkach. Dobrze dobrane oprawy przemysłowe doskonale sprawdzą się zatem na halach przemysłowych, m.in. jako oświetlenie maszyn przemysłowych. Warto po nie sięgnąć także w warsztatach samochodowych, laboratoriach, a także w obiektach handlowych i garażach podziemnych.
 
W zależności od potrzeb oświetleniowych danego lokalu w naszym sklepie można znaleźć następujące oprawy przemysłowe: lampy przemysłowe High-Bay (zwane także kubełkami przemysłowymi), dedykowane do wysokich pomieszczeń, a także oprawy hermetyczne o podwyższonym stopniu szczelności, które doskonale sprawdzą się w miejscach o dużej wilgotności (m.in. w magazynach).
 

Jak wybierać oprawy oświetleniowe przemysłowe?

 
Warto pamiętać o tym, że oświetlenie przemysłowe musi być odpowiednio zaprojektowane już na etapie budowy lub przebudowy danego budynku. W projekcie należy wziąć pod uwagę kilka zasadniczych czynników: wskaźnik oddawania barw (CRI), poziom oświetlenia, a skuteczność i żywotność źródeł światła, które mogą znaleźć się w danym pomieszczeniu.
 
Drugą kwestią jest wybór odpowiedniej konstrukcji oprawy oświetleniowej przemysłowej, która musi być dopasowana do wysokości i powierzchni pomieszczenia. Jest to o tyle istotne, że w przypadku złego rozplanowania konstrukcji oprawy skuteczność całego oświetlenia może być niewystarczająca. Podczas wyboru opraw oświetleniowych należy kierować się także barwą światła – lampy przemysłowe LED powinny generować źródła światła o barwie neutralnej lub zimnej.
 

Dlaczego warto wybierać oświetlenie przemysłowe LED?

 
Oprawy oświetleniowe przemysłowe LED pozwalają zaoszczędzić nawet 80% na zużyciu energii elektrycznej w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Dzięki nim możemy zoptymalizować projekt oświetlenia, a także zadbać o niższą emisję gazów cieplarnianych do atmosfery. Oświetlenie LED dostępne w naszym sklepie to także gwarancja stworzenia bezpiecznego środowiska pracy z zastosowaniem prawidłowego oświetlenia.