Opinie o Nas

Dostawa i płatności

Zamówienia realizujemy od 1 do 4 dni roboczych (w przypadku zamówień "na stanie"),  + czas dostawy w zależności od wybranej opcji dostawy od opłacenia zamówienia lub wybrania opcji za pobraniem (w trakcie dużych promocji czas realizacji może ulec zmianie).

Termin realizacji produktów na zamówienie, może wynieść od 2 do 5 tygoni.

Ze względu na dużą liczbę zamówień czas dostawy standardowej może ulec wydłużeniu. Przepraszamy za niedogodności.

Aktualny cennik dostaw przedstawia się następująco

  • Kurier GLS (przedpłata) zakupy do 99zł - koszt dostawy 9.99, powyżej 99zł dostawa darmowa
  • Kurier GLS (wysyłka pobraniowa) 5zł
  • Dostawa do InPost Paczkomaty 24/7 - zakupy do 99zł - koszt dostawy 9.99, powyżej 99zł dostawa darmowa

Sposoby płatności

1.Szybka płatność internetowa (imoje)

2. Przelew bankowy

3. Gotówka przy odbiorze

Paczki dostarczane są przez kuriera w dni robocze na podany w zamówieniu adres, przeważnie standardowo w godzinach od 8 do 18.

Godzina dostarczenia zależy od miejsca zamieszkania jak i od warunków atmosferycznych.

W większości przypadków kurier dzwoni do klienta przed dostarczeniem przesyłki ale nie możemy tego zagwarantować – nie odpowiadamy też za błędnie podany w zamówieniu numer telefonu.

Paczki wysyłamy wyłącznie na terenie naszego kraju ewentualnie po wcześniejszym kontakcie ustalamy wysyłkę za granicę. - koszt wysyłki za granice uzależniony jest od wagi paczki i miejsca docelowego (wyliczany indywidualnie do zamówienia).

Po dokonaniu transakcji istnieje możliwość śledzenia statusu przesyłki na stronie GLS :https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek

Odbiór paczek nie jest możliwy z magazynów GLS.

Prosimy także informowanie nas o ewentualnym braku podjęcia przez kuriera trzech prób doręczenia, lub jeśli nie będzie informował klientów o próbie doręczenia.

Prosimy przy odbiorze przesyłki o sprawdzenie stanu paczki i jej zawartości, w razie niepokojących uszkodzeń prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody oraz o natychmiastowy kontakt z naszym sklepem.