Opinie o Nas

Coiny

Przepraszamy za niedogodności.
Wyszukaj ponownie

Oczka Sufitowe - Oczka LED

 
Oczka sufitowe to dekoracyjne oświetlenie w postaci małych, spłaszczonych opraw wpuszczanych w sufit. Oczka LED zachwycają nie tylko estetycznym wyglądem, ale także funkcjonalnością – doskonale oświetlą niemal każde wnętrze prywatne, jak również przestrzeń biurową.
 
Oczka LED są szczególnie cenione ze względu na niezwykłą energooszczędność. Decydując się na nowy system oświetlenia LED, jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet do 80% energii elektrycznej w porównaniu do tradycyjnych żarówek. Oczka sufitowe są także wyjątkowo dyskretne, dzięki czemu pozwalają na stworzenie przytulnego, ciepłego klimatu w pomieszczeniu.
 

Oczka LED: najpopularniejsze rodzaje

 
Oczka sufitowe (tzw. coiny) dostępne są w naszym sklepie internetowym Kupujledy.pl w różnych kolorach i kształtach. Oferujemy między innymi oczka LED z linii Prevaled, wyprodukowane przez znanego producenta oświetlenia, markę Osram. Oczka wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że posłużą nam w idealnym stanie przez lata. Ich atrakcyjny design podkreśli wyjątkowe walory estetyczne każdego pomieszczenia.
 
Oczka sufitowe w postaci niewielkich modułów LED dedykowane są do opraw typu downlight, spotlight oraz opraw ściennych. Wśród nich znajdziemy m.in. oprawy ozdobne oraz ruchome, które umożliwiają zmianę ustawienia kąta padania światła. Oczka sufitowe dostępne są w różnych barwach światła oraz z różnymi wartościami wskaźnika oddawania barw.
 

Gdzie warto instalować oczka LED?

 
Oczka sufitowe oferują nieograniczone możliwości w aranżowaniu wystroju niemal każdego wnętrza. Stosuje się je przede wszystkim jako oświetlenie sufitowe w salonie, zaprojektowane w formie efektownej półki oświetleniowej z płyt gipsowo-kartonowych. Jeżeli sięgniemy po modele odporne na wilgoć możemy je wówczas instalować także w łazience, kuchni, spiżarni lub piwnicy. Ze względu na uniwersalny wygląd warto po nie sięgać także w przestrzeniach biurowych i lokalach usługowych.